Focusing http://www.focusing.pl Proces świadomości i wsparcia emocjonalnego skierowany na ciało Tue, 18 Aug 2020 17:55:57 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.5.8 szkolenia http://www.focusing.pl/szkolenia/ Sun, 23 Aug 2015 07:50:57 +0000 http://www.focusing.pl/?p=307 Jakby to było … zatrzymać się na chwilę? Zrobić sobie przerwę… ? Dać sobie chwilę czasu? Jeśli zmagasz się z decyzją czy emocjami – spróbuj dać sobie chwilę czasu. … Pokieruj uwagę do ciała. Pooddychaj. Poobserwuj, co się wydarza. Ciało naprowadzi Cię na odpowiedź.

Artykuł szkolenia pochodzi z serwisu Focusing.

]]>
Jakby to było … zatrzymać się na chwilę?

Zrobić sobie przerwę… ?

Dać sobie chwilę czasu?

Jeśli zmagasz się z decyzją czy emocjami

– spróbuj dać sobie chwilę czasu. …

Pokieruj uwagę do ciała.

Pooddychaj. Poobserwuj, co się wydarza.

Ciało naprowadzi Cię na odpowiedź.

Artykuł szkolenia pochodzi z serwisu Focusing.

]]>
doświadczenie http://www.focusing.pl/doswiadczenie/ Sun, 23 Aug 2015 07:45:25 +0000 http://www.focusing.pl/?p=304 „Focusing umożliwi ci rozpoznanie i transformację tego miejsca w tobie, w którym twoje życie jest zablokowane, skurczone, przygniecione czy spowolnione. Pozwoli ci na zmianę – na życie z głębszego miejsca w sobie niż własne myśli czy uczucia.” Eugene Gendlin

Artykuł doświadczenie pochodzi z serwisu Focusing.

]]>
„Focusing umożliwi ci rozpoznanie i transformację tego miejsca w tobie, w którym twoje życie jest zablokowane, skurczone, przygniecione czy spowolnione. Pozwoli ci na zmianę – na życie z głębszego miejsca w sobie niż własne myśli czy uczucia.”

Eugene Gendlin

Artykuł doświadczenie pochodzi z serwisu Focusing.

]]>
Sesje przez skype’a http://www.focusing.pl/sesje-przez-skype/ Sun, 23 Aug 2015 07:28:57 +0000 http://www.focusing.pl/?p=298 Sesje przez skype’a są niezwykle popularne w społeczności focusingowej. Umożliwiają wielu osobom nie mieszkającym w okolicy na kontakt z nauczycielem. Często wystarcza również telefon i wygodne słuchawki, żeby móc skorzystać z sesji focusingu. Jest to dobry moment do zatrzymania się, skierowania świadomości do ciała i poczucie jak się mam. Z tego poziomu możliwe jest przyjrzenie […]

Artykuł Sesje przez skype’a pochodzi z serwisu Focusing.

]]>
Sesje przez skype’a są niezwykle popularne w społeczności focusingowej.
Umożliwiają wielu osobom nie mieszkającym w okolicy na kontakt z nauczycielem.

Często wystarcza również telefon i wygodne słuchawki, żeby móc skorzystać z sesji focusingu.

Jest to dobry moment do zatrzymania się, skierowania świadomości do ciała i poczucie jak się mam.
Z tego poziomu możliwe jest przyjrzenie się, zagłębienie i pozwolenie na pojawienie się rozwiązania w wielu sprawach. Czasem to wymaga czasu, czasem już jedna sesja działa jak sauna dla naszego poczucia siebie.

Zapraszam.

Sesja trwa 50 min.
Do końca września cena za sesję wynosi 50 zł.

Artykuł Sesje przez skype’a pochodzi z serwisu Focusing.

]]>